допомоги лікарень”.
Даний тренінг відбуватиметься для забезпечення належної роботи відділень ЕМД лікарень. Необхідність – це проведення тренінгів для медичного персоналу відділень ЕМД щодо підходів до надання ЕМД при невідкладних станах та травматичних пошкодженнях на основі розроблених МОЗ навчальних програм.
Мета тренінгу
Мета цього тренінгу полягає у організації та проведенні тренінгів для медичного персоналу відділень ЕМД щодо підходів до надання ЕМД при невідкладних станах та травматичних пошкодженнях відповідно до розроблених у рамках Проєкту навчальних програм.
Для лікарів відділень ЕМД:
Навчання для лікарів відділень ЕМД, щодо основних питань надання ЕМД пацієнтам/постраждалим різних вікових груп у випадку невідкладних станів та травмах буде складатись з 4 модулів, теоретична частина (семінари/лекції в малих групах) та відпрацювання практичних навичок та роботи в клінічних симуляційних сценаріях (у форматі симуляційного навчання), а саме:
1.Менеджмент критичного пацієнта та розширені реанімаційних заходів у дорослих (рівень ALS) ;
2. Менеджмент критичного пацієнта та розширені реанімаційних заходів у дітей ( рівень EPALS) ;
3. Менеджмент критичного постраждалого з травмою ;
4. Організація роботи та особливості надання допомоги у відділенні ЕМД при надзвичайних ситуаціях в тому числі з великою кількістю постраждалих (МСМ) .
Для середнього медичного персоналу відділень ЕМД:
Навчання середнього медичного персоналу відділень ЕМД, щодо основних питань надання ЕМД пацієнтам/постраждалим різних вікових груп у випадку невідкладних станів та травмах складається з 4 модулів, теоретична частина (семінари/лекції), а також навчання у форматі симуляційного навчання, а саме:
1.Менеджмент критичного пацієнта та розширені реанімаційних заходів у дорослих (рівень ILS) ;
2. Менеджмент критичного пацієнта та розширені реанімаційних заходів у дітей ( рівень EPILS);
3. Менеджмент критичного постраждалого з травмою ;
4. Організація роботи та особливості надання допомоги у відділенні ЕМД при надзвичайних ситуаціях в тому числі з великою кількістю постраждалих (МСМ).
Форма участі в тренінгу:
Оффлайн формат
Реєстрація за посиланням:
Контактні дані для довідок:
З питань організації, програми тренінгу чи інших питань:
Смандич Віталій Степанович (+ 38 095 488-60-04)
Сокорська Віталіна Олегівна (+38 066 995-20-13)
Наші соціальні мережі: