Тренінг рівня ILS для медичних працівників

“Менеджмент критичного пацієнта та реанімаційних заходів у дорослих (рівень ILS)”

Метою завдання є забезпечення лікарів/середнього медичного персоналу  необхідними знаннями та можливістю відпрацювання практичних навичок для надання якісної ЕМД пацієнтам/постраждалим різних вікових груп.

Цілями даного Проєкту є надання курсантам актуальних знань відповідно до міжнародних рекомендацій з основних питань ЕМД, включаючи менеджмент критичного пацієнта та розширені реанімаційні заходи у дітей та дорослих; розширена невідкладна допомога критичного пацієнта з політравмою; організація роботи та особливості надання допомоги у відділенні ЕМД при надзвичайних ситуаціях та при масових випадках. Окрім того, в курсантів буде можливість відпрацювати практичні навички надання ЕМД із використанням сучасних технологій симуляційного навчання, відповідного обладнання та манекенів.

Програма навчання включає модуль, який охоплює основні питання надання допомоги пацієнтам у випадку невідкладних станів.

Програма відповідає принципам, що лежать в основі програм підготовки, які визнаються в країнах Європейського Союзу:

  • ILS (Immediate Life Support) – менеджмент дорослого критичного пацієнта та невідкладні реанімаційні заходи.

Програма передбачає теоретичну та практичну підготовку слухачів з урахуванням особливих завдань екстреної(невідкладної) медичної допомоги та містить три складові частини:

1.Перелік знань, умінь (практичних навичок) та компетентностей, якими повинні володіти фахівці, що пройшли навчання за цією Програмою.

2.Зміст програми з вивченням розділів, тем та елементів кожної теми.

3.Тематичний план з визначенням часу для вивчення кожної теми.

Для проведення оцінки вихідного рівня знань кожний учасник буде проходити тестування. Також, під час проведення практичної частини тренінгів відбуватиметься оцінка виконання окремих практичних навичок учасниками, результати якої відображатимуться у чек-листах окремо на кожного. Проведення підсумкового тестового контролю дозволить оцінити рівень засвоєння отриманого матеріалу, вмінь та навичок.

У разі успішного проходження тренінгу, засвоєння основної частини навчального матеріалу, а також складання підсумкового тестового контролю з позитивним результатом, курсанти отримають сертифікати, що засвідчують участь у тренінгу.

Захід буде зареєстрований у Переліку заходів безперервного професійного розвитку з відповідними нарахованими балами/годинами. Навчання медичного персоналу відділень ЕМД буде проводитися з метою підвищення їх кваліфікації та оновлення знань, практичних навичок та компетентностей з актуальних питань надання екстреної медичної допомоги дорослому населенню.

Теоретична частина тривалістю 2 години, відпрацювання практичних навичок та проведення симуляційних сценаріїв 12 годин відбуватиметься на базі Центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету.

Основними завданнями Програми є:

1) поглибити знання з медико-правових та етичних аспектів надання екстреної медичної допомоги;

2) навчити розпізнавати чинники, які загрожують життю, усувати або зменшувати їх негативний вплив на організм людини;

3) навчити оцінювати стан постраждалого, здійснювати первинний і вторинний огляд, ґрунтуючись на принципах анатомії, фізіології, патофізіології та особливостях вікового розвитку людини;

4) навчити здійснювати кваліфіковані заходи серцево-легеневої реанімації, підтримувати життєдіяльність у післяреанімаційному періоді пацієнтам різних вікових груп;

5) навчити надавати екстрену медичну допомогу  постраждалим різних вікових груп при невідкладних станах, викликаних внутрішнім і зовнішніми чинниками, проводити інтенсивну терапію;

6) навчити надавати допомогу при пологах і невідкладних станах в акушерстві та гінекології;

7) навчити працювати в команді та комунікувати під час надання допомоги;

8) навчити працювати з табельним медичним обладнанням;

9) навчити працювати в умовах надзвичайної ситуації.

Форма участі в тренінгу:

Оффлайн формат

Реєстрація за посиланням:

Робочі мови тренінгу: українська.

Контактні дані для довідок:

З питань організації, програми тренінгу чи інших питань:

Смандич Віталій Степанович (+ 38 095 488-60-04)

Сокорська Віталіна Олегівна (+38 066 995-20-13)

Наші соціальні мережі:

🤳 http://facebook.com/COSMIT2019 🤳 https://cosmit.bsmu.edu.ua/