Ти колись думав, що симуляція процесів – це один із найкращих методів для досліджень і навчання ?

Астрофізики будують із симуляцій штучні всесвіти і досліджують їх розвиток. Архітектори у спеціальному софті симулюють вплив різних стихій, щоб перевірити міцність будівель. Автоконструктори симулюють вплив повітря на 3D-модель автівки, щоб дізнатися про її аеродинамічні властивості. Завдяки симуляціям, хіміки синтезують нові сполуки, а фармакологи будують моделі їх поширення в організмі. А які можливості симуляційні технології надають лікарям ? Найголовніше - це відпрацювання маніпуляцій та навичок. Часто, життя пацієнта залежить від швидкості виховання алгоритмічних дій.
А які можливості симуляційні технології надають лікарям ?
Найголовніше – це відпрацювання маніпуляцій та навичок. Часто, життя пацієнта залежить від швидкості виховання алгоритмічних дій. Якщо медпрацівник знаходиться в екстремальній ситуації, то шанс на помилку пропорційно зростає. Це недопустимо! Тільки багаторазове повторення навички, формування м’язової пам’яті та аналіз власних помилок дозволяє побороти проблему розгубленості та ступору в непередбачуваних ситуаціях.
Різноманітні фантоми та тренажери, які симулюють патології людського організму, дозволяють сотні разів спробувати себе у виконанні медичних маніпуляцій, щоб довести їх до автоматизму.
Відрадно, що галузь не стоїть на одному місці. Щороку нові моделі фантомів стають кращими. Збільшується кількість різноматіних датчиків, які збирають більше данних, що покращує аналіз помилок. Застосування нових матеріалів, у виготовленні фантомів, дає можливість краще симулювати людське тіло. Тож можна дійти висновку, що майбутнє медичної освіти за симуляційною медициною. Тут без варіантів.
А якщо тобі цікаво спробувати, то можеш знайти нас тут:
🤳

facebook.com/COSMIT2019