Ініціатива Angels, інсульти та навчання лікарів невропатологів

Сьогодні, вперше на Західній Україні, в рамках проведення «Зимової школи молодих неврологів» в навчально-тренінговому центрі симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету було проведено симуляційний тренінг на тему «Менеджмент гострого ішемічного інсульту. Принципи реваскуляризації». В тренінгу прийняли участь неврологи з різних куточків України, як практикуючі лікарі, так і інтерни. Учасники були поділені на 3 команди та по черзі відпрацьовували абсолютно різні сценарії з використанням симуляційних методів навчання, а після був проведений дебрифінг за відзнятим відео. Приємно бачити, що така методика все більше і більше інтерпритується не тільки в освіту студентів, а й в такі важливі тренінги для висококваліфікованих лікарів.