МЕДИЧНА СИМУЛЯЦІЯ – ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ

Вже добігає кінця наша науково-практична конференція з міжнародною участю конференції «МЕДИЧНА СИМУЛЯЦІЯ – ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ (впровадження інноваційних технологій у вищу медичну освіту України)»

Більш як 400 людей відвідали прямий етер конференції, що транслювався на офіційному YouTube каналі Буковинського державного медичного університету.

Розпочали конференцію вітальними словами:

• Андрієць Оксана Анатоліївна – в.о. ректора БДМУ
  • Чорний Олег Васильович – директор департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації
  • Ігнащук Олена Вікторівна – координатора україно-швейцарського проекту з медичної освіти «Розвиток медичної освіти»

Окрім цього в конференції прийняли участь представники інших країн:

• Shuchrat Yusupov – Samarkand Stat Medical Institute (Узбекістан)
  • Sev Perelman – Директор центру стимуляційного навчання лікарні Моунт Сінай (Торонто)
  • Dace Rezeberga – Head of the Department of Obsterics and Gynecology, Riga Stradins University
  • Ilona Lukoševičiutė- Noreikienė – Projects Manager of the Innovative Education Department of the Study Center, Lithuanian University of Health Sciences

Завтра  ж в нас не менш цікавий день, адже нас чекає аж три неймовірні майстер-класи.

Дякуємо усім учасникам конференції та організаційні команді.

Збірник тез «МЕДИЧНАСИМУЛЯЦІЯ – ПОГЛЯД В МАЙБУТНЄ»(впровадження інноваційних технологій_у вищу медичну освіту України).