Тренінг для школярів

Тематикою практичного заняття було: Пояснити закони про надання першої допомоги потребуючим, два види штучного дихання та практично продемонструвати їх, обструкція дихальних шляхів стороннім тілом, у разі непритомності. Під час тренінгу кожен міг спробувати відпрацювати компресію, користуватись автоматичним зовнішнім дефібрилятором, опановували навички при наданні допомоги при сторонньому тілі в дихальних шляхах, а також як перевести потерпілого в стабільне бокове положення. Паралельно співробітники навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ продемонстрували навики зупинки кровотечі, тампонування рани та використання ізраїльського бандажу. Учні проявили надзвичайну активність, не соромились задавати питання та виявили бажання відвідати навчально-тренінговий центр симуляційної медицини.