Від ідеї до реалізації

Вирішити проблему якісного оволодіння практичними навичками та командної роботи в медичній освіті дає змогу симуляційне навчання. Симуляційне навчання – сучасна технологія набуття практичних навичок, умінь та знань, заснована на реалістичному моделюванні та імітації клінічної ситуації з використанням різноманітного сучасного навчального обладнання.

Перевагами симуляційного тренінгу є: знижений стрес студента (слухача) під час перших самостійних маніпуляцій; велика кількість повторів для відпрацювань навичок; відпрацювання дій при рідкісних та таких, що загрожують життю, станах; розвиток як індивідуальних умінь і навичок, так і командної взаємодії; об’єктивна оцінка досягнутого рівня майстерності.

Саме тому Буковинський державний медичний університет вирішив відкрити для студентів-медиків сучасну освітню платформу – Навчально- тренінговий центр симуляційної медицини.