Всеукраїнський волонтерський форум у Львові

9 червня у Львові пройшов всеукраїнський волонтерський форум «Формула ефективної співпраці», який об’єднав навколо себе сотню волонтерів, а також представників влади та бізнесу, аби ті поділились досвідом роботи у час війни.

Місто Чернівці на форумі представив  керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ – Смандич Віталій Степанович.

Віталій Степанович поділився досвідом роботи Буковинського державного медичного університету у військовий час:

• допомога в різних сферах та організацію волонтерського штабу;
  • розміщення вимушених переселенців та допомога кожній сім’ї;
  • розміщення та підтримка студентів з Харківського національного медичного університету;
  • співпраця із Міжнародними організаціями щодо медичних консультацій.

Окрім цього було висвітлено роботу команди навчально-тренінгового центру симуляційної медицини. У вільний від роботи час викладачі-інструктори працюють із військовими, навчають тактичній медицині. Станом на сьогоднішній день було навчено близько 1800 осіб.

Об’єднавшись з командою ідейних людей в Чернівцях з перших днів війни Віталій Степанович допомагав в організації волонтерської допомоги для Ірпіня, Києва, Чернігова, Харкова, Черкас, Кременчука, Констянтинівки, Миколаєва, Кропивницького і звісно для Буковинської громади, Сєверодонецька, Сум.