Медична комунікація з лікарями Надвірнянської дитячої лікарні

Хто ж такий лікар?

Лікар – це не просто професія.

Професія лікаря – це покликання!

Гарним лікарем є людина, яка розуміє ціну медичного фаху в Україні і, не зважаючи на це, зберігає свої моральні якості, ставлячи на перше місце професіоналізм.

Головне- потрібно постійно вчитися!Насамперед у лікаря повинно бути бажання допомагати людям та вдосконалюватися впродовж усього життя.

Кожен лікар проходить через атестацію та підвищення кваліфікації.

КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району” на чолі з в.о. генерального директора Бізілею Іваном Івановичем, мали змогу ознайомитися з можливостями Навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету,  щодо  проведення тренінгів, які в свою чергу активно обговорюються в змінах до наказу затверджений МОЗ “Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів”.

Лікарям було продемонстровано навчальну лекцію та відпрацювання навичок на манекенах при різних  випадках надання першої невідкладної медичної допомоги,  співробітниками навчально-тренінгового центру симуляційної медицини, а саме:

• Смандичем Віталієм (аситентом кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб);
  • Райдою Василем (студентом 6 курсу, медичного факультету № 1).