Делегація Івано-Франківського національного медичного університету

Симуляційний центр БДМУ відвідала делегація Івано-Франківського національного медичного університету в складі: проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи ІФНМУ, доцента Тараса Кобрина, декана медичного факультету , професора Романа Яцишина, професора кафедри внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології ім. Є.М. Нейка Петра Герича.
З історією створення, організацією роботи симуляційного центру та впровадженням інноваційних методів навчання в систему медичної освіти гостей ознайомили проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Ігор Геруш та керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини , асистент Віталій Смандич. Під час зустрічі колеги обмінялись думками про важливість та ефективність симуляційних методів навчання у підготовці майбутніх лікарів.