На честь всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, що відзначається 11 вересня команда COSMIT взяла участь у проекті KIDS SAVE LIVES.

В цей день Всеукраїнська Рада Реанімації, разом з іншими учасниками , провела 100 курсів BLS по всій Україні.

Ціль цього заходу – навчити більше 1000 школярів по Україні навичкам з надання першої медичної допомоги. Курсантами стати діти віком 12-17 років, адже вони – це майбутнє нашої країни. Їхній приклад має стимулювати дорослих також отримувати навички надання першої медичної допомоги.

Тренерами на цьому тренінгу були:

• Смандич Віталій Степанович – керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ.
  • Годованець Олексій Сергійович – кандидат медичних наук, асистент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини.

Тренінг був проведений з учнями багатопрофільного ліцею №11 «Престиж».

Учні проявляли велику активність, не соромились задавати питання та з великим захопленням слухали наших тренерів. Тренінг пройшов легко та позитивно, залишивши в учнів приємні спогади та важливі знання.