Прийом офіційної делегації Посольства Республіки Індія в Україні – Надзвичайного і Повноважного Посла Шрі Харш Кумар Джейна

Центр симуляційної медицини БДМУ відвідав  посол Республіки Індія в Україні – Шрі Харш Кумар Джейна (Shri Harsh Kumar Jain).

Метою прийому було бговорення можливостей подальшого плідного співробітництва, підтримки і розвитку дружніх відносин Посольства Республіки Індія в Україні та БДМУ, а також ознайомлення з навчально-науковою базою підготовки громадян Республіки Індія в університеті.

Делегація була приємно вражена навчально-практичною базою університету та Симуляційним центром.

Завжди раді вітати наших друзів з Республіки Індія в Буковинському державному медичному університеті!