В період з 3 – 5 листопада 2022 року в Навчально-тренінговому центрі симуляційної медицини відбулося навчання, яке мало відбутись ще в березні нинішнього року. Тренером даного тренінгу був Дмитро Коньков – доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології №1 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, член Європейського товариства симуляційного навчання в медицині (SESAM), секретар Української асоціації медичних освітніх симуляційних технологій.

Участь приймали представники всіх симуляційних центрів при закладах вищої освіти України, а саме:

• Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова

• Рівненська медична академія

• Львівська медична академія імені Андрея Крупинського

• Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського

• Житомирський медичний інститут

• Харківський національний медичний університет

Також велика подяка студентам 13 групи 5курсу за участь в тренінгу для фахівців симуляційних центрів «Структурований дизайн медичної симуляції: від створення до практичної імплементації клінічного сценарію»! Дана зустріч допомогла  нам не тільки отримати нові знання та навички, а й посилити дружні відносини між закладами освіти які так необхідні, особливо в такий не простий для нашої країни час.