Тренінг для БЕБ

В умовах повномасштабного російського вторгнення питання порятунку людського життя відіграє особливу роль. Відтак нового змісту набувають тренінги та курси з надання першої домедичної допомоги.

Саме тому співробітники навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету, а саме :

Віталій Смандич – керівник симуляційного центру, доцент кафедри внутрішніх хвороб, клінічної фармакології та професійних хвороб;

Віталіна Сокорська – провідний фахівець навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ провели тренінг з базової підтримки життя / BLS (Basic Life Support) та різних методів зупинки кровотеч, для працівників Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області. Всі учасники тренінгу мали змогу відпрацювати, а також закріпити свої навички на високотехнологічних манекенах симуляторах.