Тренінг для працівників територіального управління державної судової адміністрації України в Чернівецькій області. Нещодавно командою навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ було проведено тренінг з базової підтримки життя та зупинки кровотечі.
Учасники тренінгу проявили неабияку зацікавленість у тематиці тренінгу та активно проявляли себе під час практичної частини заняття.
На прикінці працівники судової адміністрації висловили слова вдячності та вручили подяки керівнику навчально-тренінгового центру симуляційної медицини – Смандичу Віталію Степановичу та тренерам:
1) Кнуту Руслану Петровичу – доценту кафедри загальної хірургії Буковинського державного медичного університету.
2) Коротун Олені Павлівні – доценту кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету.
3)Лучик Євгенії Русланівні – фахівцю І категорії навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету.