Тренінги з базової підтримки життя

Тренінги з базової підтримки життя для співробітників Чернівецької міської ради Нові реалії в нашій країні змушують нас бути готовими до всього, саме тому все більше і більше людей воліють володіти навичками надання першої домедичної допомоги. Тренерами навчально-тренінгового центру симуляційної медицини був проведений тренінг з базової підтримки життя для співробітників Чернівецької міської ради. Під час навчання курсанти навчились: • Як надавати допомогу потерпілому який знаходиться без ознак дихання. • Як надати допомогу потерпілому без ознак свідомості. • Як користуватись автоматичним зовнішнім дефібрилятором. • Що робити при кровотечах різних типів. • Як користуватись сучасними кровоспинними засобами. Учасники тренінгу проявляли велику зацікавленість у цій тематиці тренінгу та приймали активну участь. Даний тренінг провели співробітники навчально-тренінгового центру, а саме : Смандич Віталій – керівнику центру симуляційної медицини, доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб. •Лучик Євгенія – фахівець ІІ категорії навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ.