Тренінги з опанування навичок тактичної медицини

На базі навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ розпочались тренінги з опанування навичок тактичної медицини – базовий курс.
Тренінг складається з кількох етапів : Огляд постраждалого на місці пригоди; Надання допомоги при порушенні дихання; Надання допомоги при кровотечах.
Як надати правильну домедичну допомогу при кровотечах? А як це зробити в умовах бойових дій? Які е сучасні кровоспинні засоби та як їх застосовувати? Що таке тампонування рани? Як накладати кровоспинні турнікети? І що ж таке ізраїльський бандаж?
На всі ці питання дадуть відповіді та допоможуть здобути практичні навички наші сертифіковані тренери:
-Козловська Ірина Михайлівна – доцент кафедри хірургії №2.
-Кнут Руслан Петрович – доцент кафедри загальної хірургії.
-Геруш Назар Ігорович – студент Буковинського державного університету
Цікаво? Тоді швидше заповнюй анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfchI_VVsD8PpxOhpfuUv0MKzRa658gI1ixU_euIaFJE4rCXA/viewform?usp=sf_link