Весна – період висаджування зелених насаджень та зміцнення екології.

Весна – період висаджування зелених насаджень та зміцнення екології. Працівники навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету приєднались до Всеукраїнської акції з озеленення «1 мільйон дерев за 24 години». Мета цього проєкту – привернути увагу суспільства до відновлення екосистеми України та планети. На території симуляційного центру були висаджені 30 дерев туй, які в майбутньому прекрасно доповнять ландшафтний дизайн території нашого підрозділу. Щиро дякуєм всім, хто долучився до акції та закликаєм інших також приєднуватись, адже висаджування дерев – це найпростіший метод пом‘якшення наслідків змін клімату, тому це настільки важливо для нас.