Візит директорки Центру розвитку медсестринства МОЗ України Катерини Балабанової.

В рамках проведення Незалежної платформи «Голос медсестринства» до центру симуляційної медицини завітала директорка Центру розвитку медсестринства МОЗ України- Балабанова Катерина.
Ціллю даної платформи було моніторинг, визначення та підтримка ключових нагальних потреб в Україні для посилення ролі медсестер та братів як інтегрованого члена команд охорони здоров’я по всій країні, підвищення спроможністі керівної групи та Центру розвитку медсестринства МОЗ України для підтримки трансформації кадрового потенціалу, надання керівній групі в Україні ключових ресурсів ВООЗ.
Зустріч відбулася в навчально-тренінговому центрі симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету, де прийняли участь:
Володимир Ходоровський – проректор з науково-педагогічної роботи;
Сорокман Таміла –декан медичного факультету №4;
Плеш Ігор –завідувач кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти;
Борейко Лілія –завуч кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти;
Годованець Оксана-завідувач кафедри стоматології дитячого віку;
Вовк Інна – викладачка навчально-лікувального центру «Університетська клініка»;
Яринич Юлія – заступник керівника навчально-тренінгового центру симуляційної медицини.
Оглядову екскурсію провів керівник симуляційного центру Смандич Віталій . Гості були приємно вражені рівнем оснащення центру тренажерами , цифровим облаштуванням, а також були ознайомлені із методикою проведення занять для студентів із використанням симуляційного обладнання.