Завершили другий тренінг від МОЗ!!!

Ще один навчальний 6-денний тренінг для 16 медичних сестер завершився на базі навчально-тренінгового центру симуляційного центру Буковинського державного медичного університету.

Поєднання теоретичного матеріалу з практичним відпрацюванням навичок та відпрацювання командних симуляційних сценаріїв від простих до складних, що дозволяє розвинути лідерські якості в командній роботі практичної діяльності.

Відпрацювання тренінгу проводилося за чотирма модулями:

1.Менеджмент критичного пацієнта та розширені реанімаційні заходи у дорослих;

2. Менеджмент критичного пацієнта та розширені реанімаційні заходи у дітей;

3. Менеджмент критичного пацієнта з травмою;

4. Організація роботи та особливості надання допомоги у відділенні ЕМД при надзвичайних ситуаціях в тому числі з великою кількістю постраждалих (МСМ).

Вітаємо наших курсантів, які представляють заклади охорони здоров’я:
ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»;
ОКНП «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги»;
КНП «Хустська центральна лікарня імені Віцинського Остапа Петровича» Хустської міської ради, м. Хуст;
КНП «Лікарня Святого Мартина» м.Мукачево;
ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»;
КНП «Косівська центральна районна лікарня» Косівської міської ради, Косівського району Івано-Франківської області;
КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Ужгородської міської ради;
Комунальне некомерційне підприємство “Кам’янець Подільська міська лікарня” Кам’янець Подільської міської ради;
бажаємо тільки перемогу на всіх фронтах!
Інноваційний проект є частиною ініціативи «Поліпшення охорони здоров’я на служби у людей», яка підтримується Міністерством охорони здоров’я України та фінансується Світовим банком.

Буковинський державний медичний університет
Спільні зі Світовим банком проекту МОЗ України