Зустріч партнерів міжнародного проєкту Erasmus+ CBHE SAFEMED+

Цього тижня відбулася робоча зустріч партнерів міжнародного проєкту Erasmus+ CBHE SAFEMED+

SAFEMED – це важливий проєкт розбудови потенціалу вищої освіти, спрямований на покращення якості медичної освіти та безпеки пацієнтів.
Даний проєкт являє собою міжнародну ініціативу, яка об’єднує університети з різних країн. Таких як: Грузія, Іспанія, Вірменія, Італія, Литва та Україна, з метою покращення практичної підготовки студентів-медиків впровадження нових освітніх технологій, удосконалення іспитів ОСКІ.

Ми віримо що співпраця з міжнародними партнерами посприяє розвитку медичної освіти, а також допоможе розширити горизонти якісного та різностороннього навчання наших студентів.